sa

Busy do Belgii, Niemiec i Holandii z Przysuchy

Dojazd do Belgii, Niemiec czy Holandii nie musi być skomplikowany — nawet jeśli wyjeżdżasz z mniejszej miejscowości takiej jak Przysucha. Przewóz osób organizowany przez naszą firmę może być w pełni dostosowany do Twoich potrzeb. Oferujemy odbiór spod Twoich drzwi i dowóz w wybrane miejsce za granicą. Dzięki temu nie musisz stresować się przesiadkami. Co więcej, dbamy o to, aby przejazdy były realizowane wyłącznie z wykorzystaniem busów, które mogą zapewnić wygodę wszystkim pasażerom.

Przysucha — przewóz osób w komfortowych warunkach

Niezależnie od tego, czy wybierasz się do Holandii, Belgii czy Niemiec, możemy zatroszczyć się o Twój komfort podczas podróży. Nasze nowoczesne pojazdy zostały wyposażone w wygodne, rozkładane fotele. Co więcej, w każdym z busów przewidzieliśmy miejsce dla 9 osób, co stanowi gwarancję poczucia prywatności w czasie jazdy. Właśnie dlatego nasze busy do Belgii, Holandii oraz Niemiec z Przysuchy są doskonałą alternatywą dla pociągów czy dużych autokarów, szczególnie dla osób, które cenią komfort, a także spokojną atmosferę w czasie podróży.

Dbamy też o bezpieczeństwo naszych podróżnych, zapewniając im darmowe ubezpieczenie na czas przejazdu. Co więcej, w każdym wyjeździe bierze udział dwóch kierowców, co daje pewność, że osoba odpowiedzialna za przewóz osób jest wypoczęta. Nasze pojazdy przechodzą również regularne przeglądy. Jeżeli więc chcesz znaleźć sprawdzone busy do Belgii z Przysuchy lub planujesz wyjazd do Holandii albo Niemiec — możesz skorzystać z naszej oferty.

Opłacalne przejazdy za granicę — busy do Holandii, Niemiec oraz Belgii

Oferujemy komfortowe dojazdy za granicę z Przysuchy. Przewóz osób zawsze realizujemy w korzystnych cenach. Co więcej, nie pobieramy dodatkowej opłaty za nadbagaż, dlatego nie musisz przejmować się kosztami, nawet jeżeli wyjeżdżasz na dłużej i chcesz zabrać ze sobą więcej rzeczy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, umożliwiamy także bezpłatną datę zmiany wyjazdu. Przewozimy pasażerów z Przysuchy do wielu miejscowości w Belgii, Holandii oraz Niemczech. W razie pytań odnośnie do naszej oferty — zapraszamy do kontaktu.

Infinity-Loop@2x

Transport

Przewóz osób z Przysuchy do Niemiec

Przewóz osób z Niemiec do Przysuchy

Zadzwoń
Retina-Ready

Usługi transportowe

Transport bagażu z Przysuchy do Niemiec

Transport bagażu z Niemiec do Przysuchy

Zadzwoń
Przewozy busami do Niemiec
Dlaczego warto z nami jechać
 • >
  Rezerwacja telefoniczna
 • >
  Transport od drzwi do drzwi
 • >
  Darmowa zmiana terminu
 • >
  Przejazd jednym samochodem (bez przesiadki)
 • >
  Darmowe ubezpieczenie na czas podróży
 • >
  Darmowy nadbagaż (nie ważymy walizek)
 • >
  Znajomość języka niemieckiego przez kierowców

Przewóz osób busem z Przysuchy do Niemiec

Zapoznaj się z naszą ofertą z innych miejscowości

Przewozy z Polski do Niemiec

Cennik

Tanie przewozy z Przysuchy do Niemiec.

Oferujemy tanie przewozy z Przysuchy do Niemiec. Trasa naszych przejazdów jest dostosowywana indywidualnie do potrzeb pasażerów.

Konkurencyjne Ceny! Cena przejazdu zaczyna się od 250 zł. Nie ważymy walizek (nadbagaż GRATIS).
Ceny uzależnione są od miejsca odbioru oraz miejsca dowozu.

Przewidujemy ulgi dla stałych klientów, dla grup kilkuosobowych oraz przy zakupie biletu w obie strony.

Zadzwoń i zarezerwuj termin, a trasa zostanie dopasowana specjalnie pod Ciebie.

Przewozy do Niemiec na telefon   604 208 978     |     Przewozy do Niemiec kontakt email   afbus@op.pl