AF Bus

Blog

Co zabrać na wyjazd do Niemiec?

06.05.2022

Niemcy to dla wielu osób atrakcyjny kraj. Duża część Polaków decyduje się na wyjazd ze względów zarobkowych. Niektórzy jednak po prostu lubią podróżować i odwiedzać nowe miejsca. Wybierają się więc do Niemiec, aby podziwiać architekturę, zabytki i piękne krajobrazy, których tam nie brakuje.

Więcej

Jak wybrać dobrego przewoźnika do Niemiec?

06.05.2022

Coraz więcej osób podróżuje za granicę w celach zarobkowych. Mimo że Niemcy to zachodni sąsiedzi Polski, wiele osób musi przejechać setki kilometrów, aby dostać się do miejsca docelowego.

Więcej

Niemcy - dlaczego warto je odwiedzić?

14.12.2021

Nasz zachodni sąsiad cieszy się niezwykłą ofertą turystyczną, którą zdecydowanie warto zobaczyć na własne oczy. Często wybieramy cel podróży oddalony od naszego kraju wiele kilometrów, kiedy nie zdajemy sobie sprawy z tego, jaką piękną architekturę oraz krajobrazy posiadają Niemcy.

Więcej

Jak zaplanować wyjazd do Niemiec?

14.12.2021

Niemcy, jako nasi sąsiedzi, są często odwiedzanym krajem przez Polaków. Najczęściej związane jest to z celami wyłącznie turystycznymi, jednakże nasi rodacy równie chętnie wybierają się do tego kraju w celach zarobkowych. Jak wiadomo, każdy z tych wyjazdów wymaga właściwego przygotowania się i załatwienia pewnych formalności.

Więcej

Przewozy busem za granicę

26.10.2020

Od czasu do czasu podróż do obcego kraju jest wymogiem. Niestety przeważnie podróż może okazać się nieprzyjemna, przez wzgląd zarówno na warunki środka transportu oraz za dużej ilości pasażerów, którzy wcale nie umilają trasy, a wręcz przeciwnie. To sprawia, że można jeszcze bardziej zniechęcić się do jakichkolwiek podróży. Z pomocą przychodzą busy, które oferują znacznie większą jakość podróży.

Więcej

Busy z różnych miast

26.10.2020

Najciekawszą i jedną z bardziej wygodnych środków transportów stały się busy, które są najczęściej wybieranym transportem na świecie. Wyróżniają się głównie tym, że nie ograniczają się do jednego modelu, a można wybrać taki bus, który będzie spełniał nasze oczekiwania zarówno w związku z komfortem, jak i finansami. Każdy znajdzie odpowiedni dla siebie, dzięki czemu długa podróż przestanie być tak nielubiana.

Więcej

Bus jako najwygodniejszy transport

26.10.2020

W dzisiejszych czasach można skorzystać z wielu form transportu, aby dostać się z punktu A do punktu B. Przy wyborze idealnego dla siebie środka transportu można kierować się zarówno wygodą, jak i cenami, które różnią się od siebie. Niektórym szczególnie zależy na komforcie jazdy, dlatego wybierają busy, które oferują bezpośredni dojazd do miejsca docelowego bez żadnych postojów. Plusem jest również fakt, że rozpoczęcie podróży zaczyna się w miejscu, który został wybrany przez klienta. Brzmi zachęcająco, prawda?

Więcej