sa

Busy z Lipska do Polski i z powrotem

Jeżeli chcesz komfortowo podróżować do Niemiec i z powrotem, zastanów się nad zarezerwowaniem miejsca w busie. Stanowi on doskonałą alternatywę dla samolotów, pociągów oraz tradycyjnych autokarów. Nasza firma oferuje przejazd 9-osobowym pojazdem, co stanowi nie tylko gwarancję wygody, lecz także prywatności. Zapewniamy podróż jednym środkiem transportu ze wskazanego miejsca do Niemiec. Jeśli więc planujesz wyjazd, nasze busy z Lipska do Polski i z powrotem mogą być świetną opcją. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji miejsca!

Komfort i bezpieczeństwo podróży busem

Wyjeżdżasz w celach zarobkowych? A może planujesz wycieczkę do Niemiec? Bez względu na powód podróży, zawsze dbamy o to, aby pasażerowie czuli się komfortowo i bezpiecznie. Dlatego zatrudniamy wyłącznie doświadczonych kierowców, a nasze busy poddajemy regularnym przeglądom. Zapewniamy także darmowe ubezpieczenie na czas podróży. Co więcej, we wszystkich naszych pojazdach są klimatyzacja i ogrzewanie, co pozwala zagwarantować komfort cieplny pasażerom niezależnie od pory roku czy też pogody.

Busy z Lipska do Polski mają również wygodne, rozkładane fotele, aby każdy przed dotarciem do celu mógł wypocząć. Wiemy, jak ważne jest to szczególnie podczas podróży międzynarodowych, trwających nierzadko kilka, a nawet kilkanaście godzin. Ponadto w trosce o komfort podróżnych zawsze wybieramy taką drogę, aby przejazd trwał jak najkrócej i każdy dotarł do celu zgodnie ze swoimi założeniami.

Podróż dopasowana do Ciebie — busy z Lipska do Polski

Oferujemy busy z Lipska do Polski i z powrotem. Staramy się, aby przejazdy były w pełni dopasowane do pasażerów. Możemy odebrać Cię z wyznaczonego miejsca i dowieźć pod wskazany adres. Co więcej, przed podróżą nie ważymy walizek, więc nawet jeśli wyjeżdżasz na dłużej i planujesz zabrać ze sobą więcej rzeczy — nie musisz martwić się dodatkowymi opłatami. Chcesz zarezerwować miejsce w naszym busie? Wystarczy, że do nas zadzwonisz! Zapewniamy również możliwość darmowej zmiany terminu wyjazdu.

Infinity-Loop@2x

Transport

Przewóz osób z Lipska do Polski

Przewóz osób z Polski do Lipska

Zadzwoń
Retina-Ready

Usługi transportowe

Transport bagażu z Lipska do Polski

Transport bagażu z Polski do Lipska

Zadzwoń
Przewozy busami do Niemiec
Dlaczego warto z nami jechać
 • >
  Rezerwacja telefoniczna
 • >
  Transport od drzwi do drzwi
 • >
  Darmowa zmiana terminu
 • >
  Przejazd jednym samochodem (bez przesiadki)
 • >
  Darmowe ubezpieczenie na czas podróży
 • >
  Darmowy nadbagaż (nie ważymy walizek)
 • >
  Znajomość języka niemieckiego przez kierowców

Przewóz osób busem z Przysuchy do Niemiec

Zapoznaj się z naszą ofertą z innych miejscowości

Przewozy z Polski do Niemiec

Cennik

Tanie przewozy z Przysuchy do Niemiec.

Oferujemy tanie przewozy z Przysuchy do Niemiec. Trasa naszych przejazdów jest dostosowywana indywidualnie do potrzeb pasażerów.

Konkurencyjne Ceny! Cena przejazdu zaczyna się od 250 zł. Nie ważymy walizek (nadbagaż GRATIS).
Ceny uzależnione są od miejsca odbioru oraz miejsca dowozu.

Przewidujemy ulgi dla stałych klientów, dla grup kilkuosobowych oraz przy zakupie biletu w obie strony.

Zadzwoń i zarezerwuj termin, a trasa zostanie dopasowana specjalnie pod Ciebie.

Przewozy do Niemiec na telefon   604 208 978     |     Przewozy do Niemiec kontakt email   afbus@op.pl