AF Bus

Busy z Polski do Niemiec

Proponujemy przewozy z Polski do Niemiec i z powrotem. Oferta obejmuje miejscowości z południowej części obu państw, znajdujące się na całej ich szerokości – od położonego tuż przy granicy Zgorzelca, po busy z Rzeszowa. Do Niemiec jeździmy wygodnymi, 9-osobowymi mikrobusami, odpowiednio przystosowanymi do dłuższych tras.

Busy do Niemiec z Lublina

Jedną z proponowanych przez nas tras są przewozy do Niemiec z Lublina i z powrotem. Wśród obszarów, do których jeździmy, zaliczają się miasta w południowej części Niemiec: Drezno, Frankfurt, Dortmund. Pełna lista miast, w których oferowany jest przewóz, dostępna jest w zakładce „Trasa”. Busy Lublin – Niemcy to przewozy z najbardziej oddalonego od naszych zachodnich sąsiadów miasta, z którego proponujemy przejazdy. Nasze busy są przystosowane do przejazdów na tak dużych dystansach. Wyposażone są w wygodne, rozkładane fotele, ogrzewanie i klimatyzację.

Busy do Niemiec z Krakowa

Podobnie jak w przypadku pozostałych przewozów, busy z Krakowa do Niemiec zapewniają transport z i do wyznaczonego przez pasażerów miejsca. O bezpieczny przejazd troszczy się dwójka doświadczonych kierowców. Busy Polska – Niemcy z Krakowa to tani i bezpieczny sposób na przejazd do południowych obszarów naszych zachodnich sąsiadów. Na każdym przejeździe zapewniamy komfortowe warunki podróży z licznymi udogodnieniami.

Busy do Niemiec z Tarnowa

Kolejną naszą propozycją są busy z Tarnowa do Niemiec. Na czas przejazdu na dowolnej trasie zapewniamy naszym pasażerom bezpłatne ubezpieczenie. Przewozy do Niemiec z Tarnowa to sposób na tani przejazd za zachodnią granicę. Trasy dostosowywane są do indywidualnych potrzeb pasażerów.

Busy do Niemiec z Wrocławia

Dla mieszkańców województwa dolnośląskiego przygotowaliśmy także przewóz osób do Niemiec z Wrocławia. Jest to bardzo atrakcyjny wybór. W naszych busach cała trasa przebiega w miłej i komfortowej atmosferze.

Busy do Niemiec z pozostałych miast

Wymienione wcześniej miasta nie są jedynymi, z których proponujemy przejazdy. Proponujemy także busy do Niemiec z Gorzowa Wlkp., Opola, Łodzi. Oferta skierowana jest także do mieszkańców województwa świętokrzyskiego, w którym organizujemy busy do Niemiec z Kielc. Obszary, z których jeździmy, zaznaczone są na mapie w zakładce „Trasa”.